Останній дзвінок

Шкільна родина завершила навчальний рік.

Завершився шкільний навчальний рік. Цьогоріч свято Останнього дзвоника наповнене новими викликами, адже всі ми живемо, працюємо і навчаємось під час війни. Завдячуючи нашим героїчним Збройним Силам, навчально виховний освітній процес у храмах науки відбувається на належному рівні. У Заболотівській територіальній громаді на статус опорного навчального закладу претендують Балинцівський, Заболотівський та Іллінецький ліцеї. Звертаючись до іллінецької шкільної родини, директор ліцею Микола Медвійчук привітав учнів, батьків, вчителів зі святом Останнього дзвоника. Серед 236 учнів іллінецького ліцею – 38 закінчили навчальний рік з високим рівнем шкільних досягнень. Микола Михайлович зазначив, що вони – гордість школи, під аплодисменти вручив учням похвальні листи.

Має іллінецький ліцей і чотирьох медалістів, численних переможців і призерів Всеукраїнських олімпіад, успіхи у спорті. А розумних і кмітливих учнів навчають доброму, вічному й мудрому кваліфіковані педагоги, серед яких – учасник російсько-української війни Віктор Лудчак.

Відзначив директор і шкільні здобутки у волонтерстві та господарському векторі.

Випускникам легкої життєвої стежини під мирним небом, а першачкам – рости успішними і слухняними також бажали отці Роман і Сергій, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, депутат облради Орися Книшук, очільник Заболотівської ТГ Петро Маліборський. Звертаючись до присутніх, Василь Гладій зазначив, що обласна рада завдяки програмі «Освіта Прикарпаття» регулярно і активно допомагає освітнім закладам. Зокрема, в Іллінецькому ліцеї, який є одним з найбільших не тільки в громаді, але й на Прикарпатті, завдяки обласному фінансуванню завершуються заходи з енергозбереження, які включають заміну всіх вікон і дверей.

Також у цей святковий день дітвора отримала подарунки від Василя Гладія та Орисі Книшук: телевізор, комплект м’ячів, настільні ігри…

Сергій Грудовий.

https://www.facebook.com/vilnholos/posts/pfbid0X68jXh1aF6mmygQTARi4h6kiYpVkpYn4hwydfTrzUWMya6RVXDJNYDMfCcNT6HmNl