Warning: Division by zero in /home/customer/www/ilintsi.com/public_html/wp-content/plugins/sassy-social-share/public/class-sassy-social-share-public.php on line 1373

З 11.03 по 15.03. 2024 р. в Іллінецькому ліцеї пройшов Тиждень математики. Всі заходи спрямовувались на активізацію пізнавальної діяльності учнів, підвищення інтересу здобувачів освіти до вивчення математики, формування наукового світогляду, розширення і поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни і наполегливості. Впродовж тижня використовувалися різні форми і прийоми організації позаурочної діяльності учнів. Це і конкурс малюнків на тему “Математика моїми очима” (5-6 класи), і конференція “День народження числа π”, яку провели призери ІІ етапу з математики Лучин Валентин (10 кл.) та Іванюк Іванна (11 кл.), перегляд мультфільмів, взаємовідвідування уроків. А закінчився тиждень брейн-рингом (7-9 класи).

Математика – ключ до розуміння світу навколо нас! Сподіваємося, що учні відчули красу математики, її присутність у повсякденному житті та більш глибоко усвідомили необхідність її вивчення.