Упродовж першого семестру 2023-2024 року кропітка і наполеглива праця всіх учасників освітнього процесу принесла свої плоди.

ВІТАЄМО!!!

1. 1 МІСЦЕ

У ТРЕТЬОМУ ЕТАПІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ”ЗА НАШУ СВОБОДУ”(номінація образотворче мистецтво)

Юрійчук Марію, ученицю 10 кл. класу (керівник Галапач С.Р.).

2 МІСЦЕ

У ТРЕТЬОМУ ЕТАПІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПОЕЗІЇЇ “ЧИСТІ РОСИ”

САВЧЕНКО Елеонору, уч.10 класу (вч.Грицик В.П.);

1 МІСЦЕ У ДРУГОМУ ЕТАПІ

ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

Куравського Олександра, учня 11 класу (вч.Драган У.Р.

1 МІСЦЕ

у спортивних змаганнях із шашок серед ліцеїв Заболотівської селищної ради команду у складі

уч.11 кл. Куравського Олександра, уч. 10 класу Савченко Елеонори,

уч.7 кл. Куравського Артема (вч.Лудчак В.В.);

1 МІСЦЕ

з настільного тенісу серед ліцеїв Заболотівської селищної ради команду у складі Куравського Олександра,11 кл.;

Палійчук Анастасії,уч.9 кл;

Куравського Артема, уч.7 кл.(вч.Лудчак В.В.).

У 2 ЕТАПІ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

2 МІСЦЕ

З ХІМІї

Савченко Елеонору,

уч.10 кл.(вч.Драган У.Р.);

Будник Віталіну,уч.7 класу (вч.Драган У.Р.).

2 МІСЦЕ

З БІОЛОГІЇ

Куравського Олександра,

уч. 11 кл.(вч.Абрамюк О.В.).

2 МІСЦЕ

У 14 МІЖНАРОДНОМУ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОМУ КОНКУРСІ ІМ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Савченко Елеонору,уч .10 кл.

(вч.Грицик В.П.).

2 МІСЦЕ

У ФОЛЬКЛОРНО-

ЕТНОГРАФІЧНОМУ КОНКУРСІ

(номінація сучасна коляда)

гурт “Юні ґальничани”(кер.Галапач С.Р., Даниш В.П.);

2 МІСЦЕ

У ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ “За нашу свободу”

(номінація образотворче мистецтво)

Лукащук Дарію, уч.6 кл.(кер.Галапач С.Р.);

Іванюк Тетяну, уч.11.класу(кер.Галапач С.Р.);

2 МІСЦЕ

У ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ

“ЗА НАШУ СВОБОДУ”

у номінації лірика

Іванюк Тетяну,уч.11 класу (кер.Костинюк М.В.);

Іванюк Іванну, уч.11 класу (кер.Костинюк М.В.).

У 2 ЕТАПІ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

3 МІСЦЕ

З МАТЕМАТИКИ

Лучина Валентина, уч 10 кл.(вч.Вакалюк О.В.);

Куравського Артема, уч 7 кл.(вч.Вакалюк О.В.).

3 МІСЦЕ З БІОЛОГІЇЇ

Лучина Валентина, уч. 10 кл.(уч.Абрамюк О.В.).

3 МІСЦЕ

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Савченко Елеонору,уч.10 кл.(вч.Грицик В.П.);

Лудчак Софію, уч.9 кл. (вч.Даниш В.П.).

3 МІСЦЕ

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Том’як Ангеліну, уч.9.класу (вч.Луканюк Ю.Б.).

3 МІСЦЕ

З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

Семенюка Дениса, уч.9кл.(вч.Галапач С.Р.).

3 МІСЦЕ

У КОНКУРСІ “ПІСЕННИЙ ДИВОГРАЙ”

Горук Софію, уч.5 кл.(кер.Галапач С.Р.).

3 МІСЦЕ

У 14 МІЖНАРОДНОМУ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОМУ КОНКУРСІ ІМ.Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Лудчак Софію, уч.9 кл.(вч.Даниш В.П.).

3 МІСЦЕ

У 24 МІЖНАРОДНОМУ МОВОЗНАВЧОМУ КОНКУРСІ ІМ.П.ЯЦИКА

Будник Віталіну, уч. 7 кл. (вч.Грицик В.П.);

Пахолюка Валентина, уч.6 кл.(вч.Грицик В.П.);

Даниш Софію, уч.5 кл.(вч.Пахолюк О.В.).

Розвадовську Аліну,

уч.4-А кл.(вч.Лесюк О.П.).

3 МІСЦЕ

В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ГРІ

ЮНІОР- STEM

Команду “Ґальницькі креативчики” (кер.Пахолюк О.В.,Даниш В.П.).

НОВИХ ВАМ ТВОРЧИХ ЗВЕРШЕНЬ, ДОРОГІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО

ПРОЦЕСУ !!!