Warning: Division by zero in /home/customer/www/ilintsi.com/public_html/wp-content/plugins/sassy-social-share/public/class-sassy-social-share-public.php on line 1373

«Креативні, ініціативні, небайдужі та активні скретчери, давайте разом творити добро, щоб на нашій рідній землі не лишилося місця для зла!»

Таким закликом запросили юних програмістів взяти участь в обласному Конкурсі “Scratch-ярмарок добра” організатори, а саме Івано-Франківський обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді та Лабораторія інноваційного навчання кафедри математики та інформатики і методики навчання Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Конкурс проводився з 08 по 29 травня заочно для трьох вікових груп:

 школярі 3-4 класів (новачки);

 школярі 5-6 класів (фахівці);

 школярі 7+ класів (професіонали).

Номінації Конкурсу:

 анімаційний проєкт;

 ігровий проєкт.

На Конкурс зареєструвалося понад 400 учасників з різних освітніх закладів Івано-Франківської області, серед яких були і учні Іллінецького ліцею Медвійчук Іван, учень 7 класу та Стефановський Вадим, учень 6 класу.

Учасникам Конкурсу пропонувалося у середовищі Scratch 3.0 створити Scratch-проєкт на тему “Україна в майбутньому: як добро змінило світ”, опублікувати його на сайті Scratch-спільноти та прикріпити покликання на опублікований проєкт у Google класі.

Тільки 180 учасників змогли виконати всі умови Конкурсу та дійти до фіналу. Наші ліцеїсти з великою відповідальністю віднеслися до участі в Конкурсі, кожен з них створив ігровий проєкт та став успішним фіналістом. Більше того, Медвійчук Іван зайняв третє місце у віковій групі «Професіонали».

Роботи наших учнів цікаві та творчі.

Стефановський Вадим створив гру “Відновлення незламної України”. У своїй грі Вадим демонструє відновлення всіх будівель, які зруйнувала війна. Персонажі гри є архітектори, які і займаються відновленням України. Адже Вадим вважає, що ми всі маємо щось робити задля світлого та успішного майбутнього нашої України.

Наш призер, Медвійчук Іван, створив інтелектуальну гру “Крізь терни до зірок”, в якій продемонстрував своє бачення майбутнього рідної України. Головний персонаж гри є український Ангел Добра, завдання якого розповідати всім, як добро, на ім’я Україна змінило світ! Для цього гра містить два розділи: музей та кімнату іспиту. Музей «Заради майбутнього» складається з двох частин: «Спогади» та «Успішне сьогодні». В частині «Спогади» люди можуть послухати історію героїчної боротьби України під час страшної війни. А в частині «Успішне сьогодні» – дізнатися про добро, яке Українці подарували світові. В кімнаті іспиту є можливість скласти іспит з історії України для всіх іноземців, які бажають отримати українське громадянство.

Дякуємо нашим ліцеїстам за участь в Конкурсі, Івану за призове місце та бажаємо їм не зупинятися на досягнутому й долати нові вершини!