Warning: Division by zero in /home/customer/www/ilintsi.com/public_html/wp-content/plugins/sassy-social-share/public/class-sassy-social-share-public.php on line 1373

Разом творимо добрі справи.

З нагоди 210 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, за ініціативи Заболотівської селищної ради, відділу освіти, молодіжної політики та спорту, в ліцеї відбувся урочистий захід, приурочений вшануванню пам’яті Великого Кобзаря.

Щиро дякуємо організаторам, всім учасникам змістовної концертної програми. День народження Шевченка – це нагода не лише вшанувати пам’ять Світоча українського народу, але і згадати творчість Кобзаря, яка не втрачає своєї актуальності в наші дні.

“Борітеся — поборете!

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!”

Напередодні в закладі освіти було організовано благодійний збір коштів на підтримку ЗСУ. Нам вдалося зібрати 23 тис. гривень. Ці кошти будуть спрямовані на потреби захисників організаторами акції. Дякуємо нашим вихованцям, їх батькам, вчителям, працівникам ліцею за активну громадянську позицію, усвідомлення своєї відповідальності за долю народу. Велика вдячність захисникам за можливість навчати і навчатися.

🇺🇦 Миру та найшвидшої Перемоги нам усім!