Сьогодні, у 600-й день повномасштабного вторгнення російської федерації на нашу землю, Іллінецький ліцей відвідали воїни-захисники Петро Стефанець, Микола Баб’як та Володимир Шкрібляк. А запросив їх на свій урок мужності класний керівник 9 класу, учасник війни 2015, 2022 року – Віктор Лудчак.

Після перегляду стенду “Слава патріотам України” під акорди пісні “Слава нашим ЗСУ” гості зайшли в клас на урок “Герої рідного краю”.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших земляків, які віддали своє життя при обороні рідної землі (Шкрібляка Дмитра, Петрини Михайла, Мочернюка Василя). Запрошені захисники зі сльозами на очах розказували присутнім про страшні будні війни. Учні мали змогу побачити, послухати розповіді мужніх воїнів, висловити свої побажання і подяки захисникам. Петро Стефанець подарував ліцею бойовий прапор 128 ОГШБ з підписами своїх побратимів.(Декого із них, на жаль, вже немає в живих).

В кінці уроку наші воїни щиро подякували дирекції ліцею та вчителю Лудчаку В.В. за запрошення. Також було покладено квіти до меморіальних дошок та згадано у молитві всіх воїнів-односельчан.

Слава Україні!🇺🇦

Вічна пам’ять загиблим Героям!